Echipa proiectului

Manager de proiect

  • Prof. univ. dr. Dan Lazăr

Coordonator Centru Suport

  • Prof. univ. dr. Adrian-Olimpiu Petruşel

Echipa experți științifici:

  • Prof. univ. dr. Horia Banciu
    horia.banciu@ubbcluj.ro
  • Prof. univ. dr. Lucian Baia
    lucian.baia@ubbcluj.ro
  • Prof. univ. dr. Cherecheş Răzvan Mircea
    razvan.chereches@ubbcluj.ro
  • Prof. univ. dr. Adrian Marian Roşan
    adrian.rosan@ubbcluj.ro
  • Conf. univ. dr. Laura Alexandra Visu-Petra
    laura.visu@ubbcluj.ro
  • Conf. univ. dr. Gabriela-Nicoleta Nemeş
    sgabi@chem.ubbcluj.ro
  • CSIII dr. Camelia Botezan
    camelia.botezan@ubbcluj.ro

Echipa experţi tehnici:

  • Alina Dumitriţa Marcoci
    alina.marcoci@ubbcluj.ro
  • Bianca Crainic-Irimie
    bianca.irimie@ubbcluj.ro
  • Sacaciu Stefana-Madalina
    stefana.sacaciu@ubbcluj.ro
  • Grigoreta-Sofia Cojocar
    grigo@cs.ubbcluj.ro
  • Ana-Maria Spinean
    maria.spinean@ubbcluj.ro
  • Valentina Adriana Radu
    valentina.radu@ubbcluj.ro
  • Dan Mocan
    dan.mocan@ubbcluj.ro
  • Mirabela Istrate
    mirabela.istrate@ubbcluj.ro

Echipa tehnică:

  • Eugenia-Mihaela Neamţ
    Responsabil administrativ
  • Ionuţ Cătălin Hădadea
    Responsabil implementare
  • Cristina-Elena Costin
    Responsabil financiar
  • Cristina Socaciu
    Responsabil achiziţii
  • Daniela Cadiş
    Responsabil resurse umane
  • Carmen-Mariana Ciplea
    Responsabil IT